Aktualności

W związku ze zbliżającym się zakończeniem mikroprojektu pn. „Nowa jakość obsługi w turystyce - Nowe kwalifikacje”  Stowarzyszenie "BeskidLove" zaprasza do udziału w spotkaniu podsumowującym cały mikrproprojekt, które odbędzie się w dniu 26 listopada 2021 roku o godzinie 16:00 na terenie ZIAD-u w Bielsku-Białej (ul. Armii Krajowej 220).

Spotkanie podsumowujące będzie okazją do nawiązania kontaktów pomiędzy uczestnikami ze strony polskiej jak i słowackiej, a także platformą  do wymiany dobrych praktyk.

Ramowy program spotkania podsumowujacego:

Godzina 16:00 - 16:30 – rejestracja uczestników

Godzina 16:30 – rozpoczęcie spotkania w trakcie, którego wygłoszone zostaną 3 wykłady związane z tematyką mikroprojektu

Godz. 18:00 – rozdanie certyfikatów uczestnictwa w kursie „Nowa jakość obsługi w turystyce - Nowe kwalifikacje” oraz międzynarodowych certyfikatów z języka angielskiego.

W trakcie spotkania podsumowującego zapewniony będzie catering.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 22.11.2021 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Spotkanie podsumowujące odbędzie się w ramach mikroprojektu  pn. „Nowa jakość obsługi w turystyce - Nowe kwalifikacje” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa.


f1

Projekt pn. „Nowa jakość obsługi w turystyce – nowe kwalifikacje” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.