Stowarzyszenie

Stowarzyszenie BeskidLove zostało założone w 2020 roku. Misją organizacji jest promowanie oraz wspieranie rozwoju Beskidów, poprzez uaktywnienie współpracy ludzi i instytucji na obszarze polskich, czeskich i słowackich Beskidów. Stowarzyszenie zwraca szczególną uwagę, aby rozwój ten był zrównoważony, czyli szanował i chronił dziedzictwo przyrodniczo-kulturowe gór.

Stowarzyszenie podejmuje szereg ciekawych inicjatyw oraz aktywnie pozyskuje środki na ich wsparcie.

Jeżeli bliskie są Ci nasze idee, przyłącz się do Nas i działajmy razem!!!

Beskidy - Góry

Beskidy to przepiękna i wyjątkowa grupa pasm górskich w Karpatach zewnętrznych. Szerokość Beskidów wynosi 50-70 km, a ich długość ok. 600 km.

Beskidy - Ludzie

Mieszkają tutaj wspaniali i dumni górale, którzy pielęgnują żywe i autentyczne dziedzictwo kulturowe swoich przodków.

Beskidy - Pasja

BeskidLove to inicjatywa promująca i wspierająca rozwój obszaru Beskidów z poszanowaniem jego przyrodniczych i kulturowych wartości.

 • Projekt „Smart-SENIOR w Beskidach”

  Projekt „Smart-SENIOR w Beskidach”

  Information
  10 październik 2023
  Projekt „Smart-SENIOR w Beskidach”

  Rekrutacja trwa

  Projekt „Smart-SENIOR w Beskidach” jest skierowany do osób starszych, które chcą nauczyć się podstaw korzystania z smartfonów i aplikacji mobilnych. Celem projektu jest ułatwienie Seniorom korzystania ze smartfona w codziennym życiu. Praktyczne wykorzystywanie telefonu komórkowego może znacząco wpłynąć na jakość życia, dając niezależność jak i wygodę. Aplikacje zdrowotne, komunikacja z rodziną i e-usługi publiczne, a przy tym bezpieczeństwo z wykorzystywania tych narzędzi to główne tematy cyklu czterech spotkań. ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

  tel. 32 227 13 46

  Więcej

Projekt pn. „Nowa jakość obsługi w turystyce – nowe kwalifikacje” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.